Kontakta oss

Har du frågor eller synpunkter och vill komma i kontakt med oss?

Diesel Power Sweden AB
Kungsparksvägen 21
SE-434 39 Kungsbacka
Tel: +46 (0)31 748 62 00
Fax: +46 (0)31 748 62 01
Epost: info@dpower.se

Bankgiro: 5331-0629
Bankkonto: SEB 5037 10 037 25
Iban SEK: SE0350000000050371003725
Iban EUR: SE3550000000059018218790
Bic SEK & EUR: ESSESESS
Org. nr: 556427-0139
VAT nr: SE556427013901Det går givetvis även bra att använda
kontaktformuläret nedan
* anger obligatoriska fält
PeterVD
Peter Nauwerck
peter@dpower.se
Tel dir. 031-748 62 03
Mobil 0705-685773

Kristofer
Försäljning Marin
Kristofer Hansson
kristofer@dpower.se
Tel dir. 031-748 62 07
Mobil 0705-685790

Anders Alvhede
Försäljning Industri
Anders Alvhede
anders.alvhede@dpower.se
Tel dir. 031–748 62 02
Mobil 0705-685797

Klas
Eftermarknad / Teknisk support – Industri
Klas Runesson
klas@dpower.se

Tel dir. 031-748 62 04

Klas
Eftermarknad / Teknisk support – Marin
Carl Rapp
carl@dpower.se

Tel dir. 031-748 62 08

Bosse
Försäljning Reservdelar 
Bo Gustavsson
bo@dpower.se
Tel dir. 031-748 62 05

Eric KlevensparrFörsäljning Reservdelar 
Eric Klevensparr
eric@dpower.se
Tel dir. 031-748 62 11

Kicki
Ekonomi & E-handel
Kicki Skogman
kicki@dpower.se
Tel dir. 031-748 62 06

Silvia
Innesälj / Projektadministration
Silvia Spangenberg
silvia@dpower.se
Tel dir. 031-748 62 09

Marknadsföring
Anders Pihl
anders@dpower.se
Tel dir. 031-748 62 00
Mobil 0763-793829